| Looran a întrebat:

Cu ce pot venii de la aeroport din Budapesta pana in Romania? *Nu am voie pe nici un aeroport din Romania deoarece acum 11 ani am plecat in America cu viza pe 3 luni, am sarit peste si practic sunt ilegal aici si daca intru in romania nu ma mai pot intoarcere in SUA! Multumesc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La aeroportul din Budapesta poti gasi multe autoturisme din Romania, mai ales din judetele vestice, deoarece multi pleaca cu avionul de acolo. Daca o sa cauti pe internet o sa gasesti si curse de microbuze. Numai bine!

| rserpu a răspuns:

11 ani cu o viza de 3 luni? o. O Asta-i tare laughing

| thealchemist a răspuns:

Cu trenul.

| alexgogo a răspuns:

Salut! cel mai ieftin iesi daca mergi cu trenul (e ok, conditii bune) costa aprox 2500 forinti, adica 37 lei aproximativ (budapesta - valea lui mihai - oradea)

| DarQueen a răspuns:

Mă gândesc...
a, da. pai sunt microbuze, taxi-uri sau...

| Claudio a răspuns:

Buna ai putea veni cu autocarul sau cu microbuzul.scrie pe google transport persoane Ungaria-Romania si gasesti pana in orasul in care vrei sa mergi. sper ca iti este de foloswinking