| SiaAnastasia a întrebat:

Cum as putea castiga bani simplu si usor, avand in vedere ca am 14 ani?
Funda oentru ce-a mai stralucita idee!

Răspuns Câştigător
| Benden a răspuns:

Sa-te ajute parinti. unul dintre parinti ..afacerea este ca ..sa comanzi de pe net ceva ieftin si sa vinzi mai scump sau sa cumperi de la un magazin din oras unde ii cel mai ieftin sa sa vinzi

4 răspunsuri:
| Cristina_Pop_1995 a răspuns:

Daca stai la casa poti intreba vecini, daca stai la bloc si atuncia iti poti intreba vecini sau poti blimba caini sau poti cere parintilor ca mine : doresteti foarte mult ceva plangete (nu evident) si pui pariu ca daca faci ceva sa iti deie bani happy sper ca merita fundita

| SiaAnastasia explică (pentru Cristina_Pop_1995):

Bun raspuns! I-am dat lui Benden fundita, dar o meriti si tu! :*

| Giusy a răspuns:

Poti impartii pliante de la diferite centre comerciale care vor isi faca reclama. Funda?