| margaelena07 a întrebat:

voi ce faceti pentru a face rost de bani? as vrea sa ma angajez dar avand in vedere ca mai am un an pana termin liceul nu prea pot, asa ca m-am gandit sa fac ceva, adic sa incerc sa lucrez de acasa.dar nu am nici -o idee despre ce as putea face.
va rog sa ma ajutati sa imi spuneti cateva idei din care pot castiga cativa bani.
m am gandit sa scriu articole si sa le vand.dar unde? cui?

4 răspunsuri:
| margaelena07 explică:

Da.dar eu as vrea altceva astfel incat sa pot lucra de acasa.si in timpul scolii.erau anumite site uri care raceau sondaje online.da nu stiu unde pot gasi. Alte idei?

| suntserios a răspuns (pentru margaelena07):

Alea cu sondajele scoti maxim 2-3$ pe luna. Vrei sa scrii articole vezi pe freelancer.com dar trebuie sa stii engleza la perfectie

| margaelena07 explică:

Da.dar nu prea ma descurc la engleza...altceva ce as putea fac?

| Antonicuta4 a răspuns:

Pai in loc de asta te poti angaja pe timpul verii sa vinzi inghetata multi fac asta daca ai noroc poti lucre in schimburi cu altcineva!