| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa deschid o afacere imobiliara deoarece e pasiunea mea?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Iți faci un PF/SRL... cu codul CAEN
http://coduricaen.info/definitie-Agentii-imobiliare-6831.html

4 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Dacă până în 2008 era o afacere foarte profitabilă, când toţi taximetrişti erau agenţi imobiliari, acum nu mai este chiar aşa. Am un prieten agent imobiliar. Anul trecut nu a făcut nicio vânzare. Foarte mulţi propietari pun un anunţul pe olx sau publi24. Iar pentru câte o închiriere trebuia să se ducă de cel puţin 10 ori la vizionări, iar când reuşea parcă era un fel de cerşeală când întindea mâna pentru comision.

| Sorin7777 a răspuns (pentru gogu220):

Un raspuns prost nu ma intereseaza

| Florin458 a răspuns:

Mai exact ce? Vrei sa iti deschizi o agentie, vrei sa construiesti ceva si sa inchiriezi/vinzi in regie proprie? Da mai multe detalii, eventual si zona unde vrei sa demarezi aceasta afacere.

| quenum a răspuns:

Buna ziua
V-ati înregistrat, Banca interzis si nu aveti favoarea bancilor
sau mai bine aveti un proiect si au nevoie de finantare, un record de rau de credit sau nevoie de bani pentru a plati facturile, Fondul pentru a investi în companii. Pentru a afla mai multe despre meu conditii bine. Persoana serioasa pas sa se abtina de Apoi, daca ai nevoie de împrumut de bani nu ezitati sa ma contactati prin E-mail: quenumnora@gmail.com
WHATSAPP: +1 903 300 0462