| Marius00000000 a întrebat:

Cum completez online o adeverinta de salariat de la BRD Finance? Mai ales la semnaturile alea.

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Probabil trebuie printata, semnata la locul de munca apoi scanata si trimisa la brd.

| Mirceaeliade a răspuns:

Ciudat eu la BRD Finance cand am facut nu puteam face adeverinta online. A trebuit sa o iau de la locul de munca si sa o trimit scanata sau pozata parca.
http://bit.ly/1sROmEb

| Marius00000000 explică (pentru Mirceaeliade):

Mie mi-au trimis pe mail si mi-au spus ca in decurs de doua zile trebuie sa le trimit completate (acele doua zile urmau sa fie sambata si duminica). Nici nu m-am stresat sa sunseful, stiam ca nu lucreaza. Si asa am ramas fara ceea ce voiam sa cumpar datorita unor incompetenti care, dupa ce ca le trimiti CNP-ul si te suna pe doua telefoane ca sa le confirmi, mai trebuie sa te mai duci si la banca. Nu mai bine imi spuneau sa ma duc la banca pentru ca e mai simplu? Dar ce sa face, asa e sistemul in Romania. Daca nu te pun putin pe drumuri si daca nu iti calca in picioare nervii, nu se simt bine

| Mirceaeliade a răspuns (pentru Marius00000000):

Oricum actul in original trebuia sa il semnezi la ei. Si nu la orice BRD doar la BRD Finance, iar astea sunt in super marketuri la niste birouri rosi fix in intrare.
Dupa ce semnezi contractul atunci de fata, da tanti aia un telefon catre sediul lor si aia de la sediu da drumul la comanda sa iti vina.