| anonim3214 a întrebat:

Doar cine stie, e obligatoriu sa fie sampilata o adeverinta de salariat?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca firma/institutia are stampila atunci trebuie stampilata. Numai bine!

| anonim3214 explică (pentru Ioandelasal):

Vreau o adeverinta pentru seral, faza e ca momentan nu lucru, mi-a spus diriga sa fac pe pc una nu am stamplia unei firme, n-am de unde sa fac rost, dar fara stampila ar fi rau?

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim3214):

Nu te sfatuiesc sa faci asta, fapta constituie fals si este infractiune. De altfel, daca ai peste 18 ani, nu trebuie neaparat ca sa lucrezi ca sa poti urma liceul la seral.

| 0rlando a răspuns:

Trebuie neapărat ștampila firmei.