| lilskies a întrebat:

Cum e cu salariile?
Avans lichidare?
Dacă de ex am 15 mil salariul, cum mi-l dă o dată de două ori pe lună? O dată 750 și încă o dată 750?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Daca e cu avasans si lichidare iei in doua transe, sa zicem ca luna are 30 de zile, iei pe 15 ale lunii 800 de lei avans si pe 30 ale lunii 700 lichidare, un exemplu ca sa-ti faci o ideea despre cum e in doua transe.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde cum te-ai inteles cu angajatorul.

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde ce ai specificat in contractul pe care il semnezi, nu exista o varianta universala.