| laura_2327 a întrebat:

Nu sunt angajat de multa vreme si as avea o intrebare in legatura cu plata salariului ( avans si lichidare ). Pe 30 trebiue sa mi se plateasca salariul lunar, insa aceasta luna este sambata aceasta data. Primesc vinerea sau lunea banii?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal, in asemenea cazuri, ar trebui sa primesti salariul astazi, 29 martie, dar raspunsul corect il poti afla doar de la locul tau de munca, asa ca intreaba acolo.