| ghita91 a întrebat:

Cum fac bani online doar intr-o luna? Sau sa castig un telefon online? Mentionez ca am doar 14 ani. Dau funda + vot
Am nevoie urgent de bani ca sa iau un telefon, vreau sa castig doar intr-o luna macar 10 milioane

Răspuns Câştigător
| armand3004 a răspuns:

O solutie foarte usoara, dar, care necesita rabdare muuulta. Exista site-uri, care te platesc sa urmaresti diverse reclame sau sa accesezi diverse pagini a unor companii. Suma primita pentru fiecare reclama vizionata este de 0, 01$. Suma este imfima, da daca ai rabdare, intr-o zi faci cateva zeci de dolari. Succes! Funda?

3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Pune la loto si poate ai noroc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a trecut macar o secunda prin teasta aceea pe care o numesti cap, ca daca ar fi atat de usor de castigat 10 milioane la 14 ani, nimeni nu ar mai merge la liceu?

| costan a răspuns:

Sa faci bani online intr-o luna? sti nu esti de loc pretentios, eventual deschide ochii mari si vezi realitatea din zilele noastre amigo, poate asa iti vine si tie mintea la cap.