| Dăăqueen008 a întrebat:

Funda!
Exista posibilitati de a face bani pe net? Mentionez ca am aproape 16 ani,deci nu sunt majora, dar mi-ar placea sa castig eu bani fara sa muncesc. Si nu vreau exemple de jocuri online.laughing
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

"dar mi-ar placea sa castig eu bani fara sa muncesc" spune totul. Posibilitati exista, dar trebuie sa stii sa faci ceva.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Bună, eu de când eram mai mic ca tine m-am apucat să fac bani pe net, nu erau cine ştie ce al început, dar am tot testat diferte metode/site-uri şi acum lucrez cu cele mai bune, bani fără să munceşti nu se poate de la început, dar dacă tragi mai tare la început poţi automatiza procesul, iar câteva luni vor veni banii fără să mai faci nimic...jocurile sunt o pierdere de timp I don't want to see. Dă add pe mess la id banionline100 şi vorbim acolo, te ajut să alegi ce ţi se potriveşte şi să începi.

| johnnny123 a răspuns:

Da, tu si sapte miliarde de alti oameni.
Toata populatia planetei ar vrea sa faca bani fara sa munceasca.

Din pacate (sau din fericire) nu este posibil. Pentru ca tu sa castigi bani, cineva trebuie sa dea acei bani. Iar nimeni nu da bani fara sa primeasca ceva in schimb.

Daca nu ai nimic de oferit (munca, expertiza, servicii), nu vei face bani. Simplu.

| Ottakringer a răspuns:

Dota 2 sau CS:GO
Iti pica odata pe luna un item de 2$ laughing si daca ai noroc poate iti pica de 50$ laughing
Dupa le vinzi pe piata steamwinking

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Da. Poti sa faci clipuri pentru youtube...

| MadaMadalici a răspuns:

Incearca sa fii operator callcenter undeva, este un job ok si nu conteaza varsta.

| Annanas a răspuns:

Daca esti draguta si ai i camera de filmat buna gen HD poti face vlogging.Vei oncepe sa faci bani cand o sa ai multe vizualizari s subscriberi, nu trebuie sa faci filme porno pisi