| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face bani online? vreo aplicatie ceva daca stiti pentru telefon. Fara sondaje. Nu vreau din prima 1000 de euro dar macar 3 400 de lei pe luna daca fac e ok.

16 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Onlyfans

| Frank51 a răspuns:

Banii se fac atunci când oferi un produs, un serviciu, sau timpul tău. Cu cât ești mai bun la un skill cu atât mai scump vinzi timpul, serviciul, sau produsul tău. Deci ce ști sa faci?

| Răzvi42 a răspuns (pentru Frank51):

De ce esti curios sa afli ce stiu eu sa fac?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Răzvi42):

Hai ca da daca e... straight face
Degeaba iti zic eu sa te duci sa faci freelancing IT pe siteul X daca tu nu esti apt de IT/web dev, de exemplu.

| Frank51 a răspuns (pentru Răzvi42):

Pai cum ai de gand sa faci bani?

| johnnny123 a răspuns:

Toata lumea vrea sa faca bani online, dar majoritatea se blocheaza atunci cand ii intrebi "Ce stii sa faci?". Ce servicii poti sa oferi pentru care cineva sa fie dispus sa te plateasca?

| badpanda a răspuns:

Poate pe Luna.

| cosmin1324 a răspuns:

Salut, poti face niste bani in plus folosind honeygain, nu e ceva foarte wow, dar e pasiv si nu trebuie sa faci nimic in afara de instalat pe pc/telefon si il lasi sa mearga, daca ai net bun poti face ceva bani. E bun pentru niste bani in plus. Incearca aici, ai un cod pentru 5$ moca
https://r.honeygain.me/BALAJF807

| patrunjjel a răspuns:

Macar 3400 de lei pe luna?
Visezi frumos, nu crezi?
Acei bani reusesc sa-i faca cei care se pricep la un domeniu din lumea IT, care este destul de mare si destul de greu de invatat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru patrunjjel):

Hai nu fi ciumec, a vrut sa scrie 3-400 RON pe luna. happy

| patrunjjel a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

N-am vrut sa fiu "ciumec"...asta am inteles pentru ca vorbea de ceva mii de euro inainte de aceasta suma, dar nu prea conteaza suma ci mai mult ce are de oferit. happy

| Răzvi42 a răspuns (pentru patrunjjel):

Alo,trei patru sute de lei 300-400. Nu ia nimeni 3400 de lei pe net. Si de unde euro, de unde si pana unde euro? esti in Romania nu in alte tari sa castigi euro.

| patrunjjel a răspuns (pentru Răzvi42):

Initiatorul subiectului s-a referit la euro, eu doar am dedus din ce a scris el. De ce nu cititi tot subiectul si toate raspunsurile inainte de a comenta?

| Subtirelu99 a răspuns (pentru patrunjjel):

Nu a zis 3400 de mi de lei ci, 3/400lei /luna

| Răzvi42 a răspuns (pentru Subtirelu99):

Au,lasa-l,ca a fumat prea mult patrunjel.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Răzvi42):

Si daca esti in Romania ce? Uite, eu scriu pentru un site al unor austrieci si incasez euro. Incercati sa ginditi global, pentru numele monstrului zburator din spaghete!