| DJohnny a întrebat:

Cum functioneaza sistemul vinde-cumpara pe okazii, mercador sau tocmai? Eu trimit coletul prin posta romana la destinatar si platesc drumul. Coletul ajunge la destinatar si el plateste la posta bani pe care i-am carut pentru produs. Iar banii cum ajung inapoi la mine?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cand pui coletul la posta il pui ramburs. El nu poate ridica coletul decat dupa ce plateste. Tu primesti banii tot prin posta la vreau 2-3 zile dupa ce a fost ridicat coletul ai sa primesti o notificare sa mergi sa iti ridici banii

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ii primesti prin mandat, destinatarul poate plati si curieratul