| Stefanut12345242 a întrebat:

Daca vreau sa trimit ceva prin curier cum fac cu bani. Dupa ce dau coletul la curier(ce este in colet se vinde) ajunge la destinatar si plateste coletul. Banii cum imi vin mie? Vine curierul sa mi dea? Avand in vedere ca plata se face la livrare.

Răspuns Câştigător
| Stincker3043 a răspuns:

Depinde dupa cum optezi, ori va veni curierul sa-ti aduca banii dar presupun ca e contra cost, ori mergi si ridici banii de la sediu. Stai linistit ca vei fi contactat de indata ce banii ajung la destinatie.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Iti vin banii inapoi prin curier in modul ramburs. Poti sa trimiti si prin psta. Ajunge un pic mai greu dar te costa mai putin transportul si daca plateste destinatarul transportul il costa pe el.