| mihaela777 a întrebat:

Cum pot castiga bani? de munca nu prea gasesc am incercat cam peste tot in perioada asta nu prea se gaseste. vreo idee careva?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Prajituri home made pe care sa le vinzi, e o afacere care merge, chetii home made, bratati si alte din astea, daca te pricepi la photoshop sau programare poti castiga pana la 450-500 de euro pe site-urile de specialitate lucrand de acasa la proiecte pe care ti le dau ei!

| victorandrei a răspuns (pentru FurtunaDiesel):

Care sunt site-urile alea de specialitate? Ce usor este sa vorbesti laughing). Daca vrei sa ajuti cu un raspuns lasa-i si ceva indicii de site-urile alea de "specialitate". Daca ai facut proiecte vreau sa vad dovada ca ai primit "pana la" 500 euro laughing

| Chαяtreux a răspuns:

Imparte pliante

| costan a răspuns:

Daca vrei de lucru in strainatate in Germania sau Austria cu contract legal vezi aici care sunt conditiile de indeplinit: http://www.mediator-jobs.com/

| ancuta67 a răspuns:

Castigi cat vrei! ...detalii:dan_anca28@yahoo.com