| Marck94 a întrebat:

Daca nu imi gasesc munca, prin ce pot face bani?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le dai in cap la aia care iti cer experienta sa te formeze si sa te angajeze altfel vai de pu. lor e

| AFR81 a răspuns:

Stii, activitatile ilegale pot fi oricand o solutie substituenta muncii.

| RAY a răspuns:

Eeeeeeeeee nu gasesti, gasesti ceva

Răspuns utilizator avertizat
| SkyPilot a răspuns:

O afacere.
Sau sa castigi loteria big grin

Răspuns utilizator avertizat
| SkyPilot a răspuns (pentru Marck94):

Ceva ce iti place si stii sa faci.
Dezvolta programe de calculator!

| SG1995 a răspuns:

Momentan doar videochatul îmi vine în cap.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cica, 800 de lei ajutand niste mosnegi sa care o plasa de la magazin, hai sa fim seriosi, cine ar mai lucra.
Iti gasesti de minca, mai ales daca esti intr-un oras mai mare. Trebuie doar sa ai rabdare si sa nu te lasi descurajat de refuzuri.
Pentru o afacere iti trebuie bani sa investesti deci tot trebuie sa muncesti.

| wpetterssone a răspuns:

Ajută-ți vecinii. Ajută-i la cunpărături și curățenie, astfel câștigi câțiva lei (200 - 800 RON / lună), mult mai avantajos decât a sta acasă gratuit.