| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face 1 dolar online ca minor? (11 ani) (Vreau sa bag la pariuri csgo vreo 50 cenți daca pierd aia e, daca câștig i-au skinuri)
Dau si fundă!

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasa te de prostii, fă ceva util lasa jocxurile de noroc ca sunt pierdere de bani, ocupă te de scoală ca mai este putin si incepe.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Iof frate, nu ma apuc de jocuri de noroc?, doar dau niste întrebări si apoi vad părerea voastră nu ma apuc de nimic, stai liniștit/ă

| Bizon95 a răspuns:

Mama, ia lasati omul in pace, indiferent cati ani are, vrea sa riste doar un dolar prapadit, cu 4lei si ceva cat valoreaza nici macar o inghetata nu iti iei tongue

| anonim_4396 explică (pentru Bizon95):

In sfârșit cineva înțelege...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poți.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pau cum nu pot, am facut survey, taskuri si chiestii de genu.
Si am luat un Usp-s blueprint la 2.2 dolari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo, nu as vrea sa cer bani de la părinți, ca cred ca o să-i pierd, asa ca da.
Dar cine stie, poate câștig ca crushul e forță.

| Ralena a răspuns:

Pariurile sunt ilegale daca esti minor. Inceputul e greu. Ca orice drog cre se respecta, o sa vrei mai mult, si mai mult, si mai mult, o sa treci la altele mai tari si la 16 ani os a iti bati parintii sa iti dea bani de pacanele.

| anonim_4396 explică (pentru Ralena):

Chestia este ca eu nu-s deloc dependent, n-am jucat niciodată, si aia îi chiestia vreau doar sa incerc, a si nu, nu sunt păcănele, este crash si chestii de genu, dupa cu aia ma gandesc după.

| anonim_4396 explică (pentru Ralena):

Hai că nu-s din ăla. vreau si eu un skin la 1 dolar...

| Sexyboy112 a răspuns:

Donez eu

| anonim_4396 explică (pentru Sexyboy112):

Chiar? xDD
Ei bine playpal-ul meu e radutrn@gmail.com