| mstrx a întrebat:

Cum pot face bani pe net fara sa platesc,aratati-mi niste site-uri serioase de pe care ati facut voi,multumesc mult, dau funda.

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Https://bitcoin.org/en/

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Recomand freelancer.com. Recomand 2 parale.ro daca ai experienta in marketing si bitcoin.ro/com/org daca ai experienta in trading. Fara experienta insa trebuie sa iti atrag atentia ca vei merge doar in pierdere.

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Sunt mai multe care folosesc metode diferite, dă add pe mess la id banionline100 şi te ajut să o alegi pe cea mai bună

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?
multi vror bani pe net, putini inteleg ca trebuie sa oferi ceva pentru banii aia

| Alexia26 a răspuns:

M-am inscris pe link-urile de pe site-ul http://www.100e-d.blogspot.com Cu rabdare, se pot face bani.