| Esanu_Fabian_1999_XRyh a întrebat:

Cum pot sa imi fac un card visa?

Răspuns Câştigător
| Fayree a răspuns:

~ Heeii uitii :
Cardul se poate face la orice banca, majoritatea bancilor il fac gratis. Nu il primesti in aceeasi zi ci dupa cateva zile. Pentru operatiuni si administrarea contului de card se platesc comisioane.
Daca iti faci un card Visa de internet banking in RON la Raiffeisen Bank.
Totul costa 5 lei, cu cititor de card, cardul vine dupa 3-5 zile lucratoare si il poti folosi in orice fel vrei :
- deposit
- plati online
- plati facturi
- contul il vezi de acasa din fata calculatorului;
- extras de cont online;
plus ca au cele mai bune scripturi de securitate la ora actuala!
Daca doresti asigurare pe viata te va ajunge 12 lei pe luna!

Cam atat stiu, fundita? puppy dog eyes.

1 răspuns: