| AlexutuDeiu a întrebat:

Cum pot face rost de un card VISA

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Bun! ca sa iti faci un card trebuie sa te duci frumusel la o banca sa iti deschizi un cont! cardul este un instrument aferent contului.
mergi frumos la ghiseu si zici: vreau si eu un cond de DEBIT! sa imi pun bani acolo! dupa care ei in mod automat iti fac cardul visa electron sau maestro, carduri care sunt chiar asa utile, mai ales pentru online, asa ca tu trebuie sa insisti sa iti faci visa clasic sau mastercard! oricare dintre ele este unul si acelasi lucruwinking si astepti 5 pana la 10 zile si voila apare cardul tau cu numele tau! ai grija la ce banca alegi! SPOR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la VISA la banca si le ceri sa iti creeze un Card. Ei iti fac cu sau fara plata numai stiu.

| BigCode a răspuns:

Bancile sunt (cred) ca singurele care ofera servicii de acest gen. Cel mai probabil ar trebui sa intrebi la o banca (oricare), si sa iti deschizi un cont de economii acolo. Ti se vor explica conditiile. Cel mai probabil va trebui sa depui o suma minima.

| evaziv a răspuns:

Du-te la banca si cere card visa.