| MrHello a întrebat:

Sal TPU. daca vreau sa trimit un produs din curier din Bucuresti in tg mures cum se procedeaza? poti trimite doar daca ai peste 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Poti trimite chiar daca esti minor! In primul rand, sa nu folosesti posta chiar daca platesti mai putin, pentru ca acolo o sa dea cu pachetul de zici ca ar arunca cu un bustean si o sa ajunga tarziu la destinatie. Iti recomand sa folosesti Fan curier. Intri pe siteul Fan Curier cauti numarul de telefon, ai suni sa vina la tine, copletezi ceva foaie cu adresa celui la care vrei sa trimiti, le dai 27 de lei si gata, adoua zi o sa ajunga la destinatie! Mult Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns (pentru MrHello):

Eu cand aveam 14 ani am trimis un televizor de la Arad pana la Botosani!