| Raven666 a întrebat:

Cum poti face bani rapid si legal? De preferabil online?

5 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Dina afiliere poti castiga bani frumosi, vezi aici cum:( http://event.2parale.ro/......ents/click )

| cozmalau a răspuns:

Pai daca bagi pe youtube videoclipuri daca ai peste 10 000 de like parca fac un fel de rating si ala e la inceput 40 de euro din cate imi amintesc si poti sa ii scoti dandu-le o adresa de card.Dar asta in cativa ani buni poti sa faci deoarece 10 000 de like nu iei asa usor

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

Este un mod sigurdeoarece esti platit de cineva interesat de ceea ce faci si te apuci de treaba doar daca se confirma plata!
Pagina este la inceput ceea ce este in avantajul vostru sa vi se afiseze anunturile primele!