| Anonim6666644 a întrebat:

Cum se pariaza online? si daca primesc bonus de ex: 100 de ron si ii pariez si castig 200 imi va pune bani pe card?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ca sa pariezi online trebuie sa ai cont la agentia respectiva. Bagi banii pe card si ii depui la acea agentie. Daca castigi ii poti retrage inapoi pe card. Legat de bonusuri, nu e chiar asa usor. Depinde de agentie ce oferta propune. Dau exemplu bet365: ai depus 200 ron primesti inca 200 ron in cont, nu pe card. Trebuie sa rulezi acei bani de vreo 3 ori parca pe cote de peste 1.50 ca sa ii poti retrage. In timp ce ii rulezi e posibil (si destul de probabil) sa ii pierzi, deci nu-i mare scula faza cu bonusul. Nu-s caini cu covrigi in coada nici la agentiile de pariuri online.