| LanguageMaster a întrebat:

Dacă ai firmă, în ce este cel mai bine să investești sponsorizările?

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

No offence, dar raspunsurile de mai sus NU AU NICI O LEGATURA CU NICI O SPONSORIZARE

sponsorizarile se investesc cel mai bine in ceva care iti aduce reclama serioasa, cum ar fi un sport cu multa popularitate sau mai ales o vedeta sportiva cu multa popularitate (Simona Halep de exemplu... )

| LanguageMaster explică (pentru Bizon95):

Mai bine sponsororizezi canalele populare de TV și ai popularitate mai mare.

| Bula a răspuns (pentru LanguageMaster):

Acele "canale populare TV" sunt televiziuni COMERCIALE, care "traiesc" din reclame.
Entitatile juridice comerciale NU pot fi sponzorizate.
Pot fi sponzorizate persoane juridice si activitati non-profit, actiuni caritative, etc.

| TheGentleman a răspuns:

În resurse umane (angajați=salarii=sporuri=bonusuri=prime și în echipament

| BogdanM275 a răspuns:

Învestiti în companie, fonduri de rezerva.