| xibalba a întrebat:

Daca ar fi sa incepeti o afacere, ceva nu prea des intalnit, dar care sperati sa aiba succes, evident, ce fel de afacere ati face? Ce idei aveti?

8 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Ceva pe net.

nony
| nony a răspuns:

Iti spun una, este intalnita, dar face toti banii. Mi-as deschide un cabinet de trataemente faciale, tratamente ale parului, hair-styling.
Se omoara doamnele/domnii din ¨inalta¨ societate pe asa ceva happy

| remus a răspuns:

Esti tu baiat istet, nici noi nu santem prosti, ce zici? iti merge mintea... pune-o la contributie, nu astepta sa-ti dea cineva ideile lui de afaceri.

| marius0766545433 a răspuns:

Buna Xibalba. Gandeste-te cati din imprejurl tau au facultati terminate si muncesc pentru altii...asta vrei si tu sa faci toata viata? sa se foloseasca altii de timpul si de banii tai? O alternativa la a munci pentru altul este sa muncesti TU pentru tine...ba mai mult... tu sa dai de munca la altii ca sa te alegi si cu plusvaloarea de pe munca lor. Ce iti propun eu este sa intri pe www.SuperBani.ws, ai un buton sus in stanga de meniu, citeste cu atentie tot ce scrie acolo. Atat iti pot spune...Altii vor face 5 ani de facultate si nu se aleg decat cu o diploma...doar cu o diploma...pe cand tu poti ca peste 5 ani sa primesti un cec de 10000 dolari LUNAR ( adica sa iti permiti sa-ti schimbi masina lunar )...pe viata. Gandeste si actioneaza.Toti care cititi acest post va urez o saptamana buna

| xibalba explică:

@remus, nu sunt baiat, sunt fata. Intrebarea era curiozitate, nu ma apuc de afaceri la 16 ani, stai fara grija. Mai am ani buni de scoala...

| toto a răspuns:

As creste scorpioni.

| ☼loli☼ a răspuns:

Eu vroiam acum un an sa imi deschid o scoala particulara cu dulapioare ca in filme, un hotel de 5 stele pentru animale sau sa imi deschid o firma de organizat evenimente, de la nunti la petreceri de divort si de la botez pana la inmormantari laughing

| dudaev_2844 a răspuns:

Cresterea viperelor depinde de citi bani dispuneti sint foarte multe afaceri profitabile.