| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa aveti 20 de mii de euro si ati vrea sa incepeti o mica afacere, spre ce v-ati axa si de ce?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. De regula ca o afacere sa mearga, este bine sa faci ce sti tu mai bine. Dar ca si o idee, tot ce functioneaza ca larg consum. Eu personal am si merg pe sport. Nu ma imbogatesc, dar fac ce-mi place si la ce ma pricep. Pa!

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

As publica unul dintre filmele scrise de mine.

| Thunderstruck a răspuns:

O afacere cu jucarii de plus(10 mii de euro) si o afacere cu jucarii pentru oameni mai mari, adica mias fac o sala asa frumos intunecata din materiale moi si as face un fel de laser mania :d, cred ca ar avea foarte multi clienti pentru ca e un tip de distractie foarte cautat.big grin(10 mii de euro)

| andreutza05_1656 a răspuns:

Mi-as face un salon! de ce? pentru ca asta e visul meu sa ajung sa-mi deschid un salun de frumusete si nu neaparat sa scot bani, ci il vreau mai mult pentru mine!