| Amidamaru98 a întrebat:

Dacă ați dispune de o suma de bani, de exemplu 5k euro in ce i-ați investi ca sa producă alți bani?

Răspuns Câştigător
| robertandreitimisoara a răspuns:

Diversificarea este cheia succesului:
50% investitii stabile ( S&P 500)
30% crypto stabil ( btc, eth)
20% real estate ( poți folosi o aplicație precum fundrise sau housers)
Cu placere!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tuning, modificari la masina interior / exterior si protectie antirugina sub ea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inchiriez un service bine dotat, intr-o zona mai accesibila, si ma mut in el (cu job-ul).

| Frank51 a răspuns:

Aș investii în aparatură foto, camere, obiective, trepiede, stabilizatoare, și aș începe un business propriu. Nu am răbdare să stau după bitcoin să crească in 5 ani, nici chef să pierd în alte investiții unde nu am cunoștințe.

| Lukasssz a răspuns:

Mi-as cumpara o masina si m-as face UBER.

| Lukasssz a răspuns (pentru Lukasssz):

Sau mi-as face o cârciumă la tarahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| UserRo10 a răspuns:

Aur

| saftaiiustin a răspuns:

Mi-as lua un logan pe gaz si m-as baga pe uber. faci si bani si femei

| alexandruuu001 a răspuns:

Bursa/Crypto (Day trading)