| bleakk a întrebat:

Am si eu o intrebare TPU! deci zicem ca la pariuri am ales 1 iar meciul a ajuns in prelungiri ( adica 15+15) meciul fiind in cupa romaniei,si castiga echipa mea, adica 1, meciul a iesit sau nu?
trebuia sa castige in primele 90 minute?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu a iesit castigatoare echipa ta! Pariul este pentru jocul de fotbal la 90 de minute. Daca in 90 de minute e 1-0 ai castigat. Daca in 90 de minute este 0-0 sau 1-1 si in prelungiri castiga una din echipe, nu ai castigat.
Bafta!