| Stefan_3770 a întrebat:

Am pus un bilet la pariuri si am pus ca castiga echipa 1... 90 de minute a fost 1-1 iar echipa nr 1 a batut (la penalty) se pune meci castigat?big grin FUnda mareee(pe bilet am pus ca bate 1 nu-mi arata si penalty) FUNDa maree

Răspuns Câştigător
| Cipi_3788 a răspuns:

Nu se pune pentru ca poti sa pui scor la pauza sau in cazul tau ai pus pana la minutul 90 daca te uiti la biletul ce l'ai completat acolo scrie min90. Ai avut ghinion... Bafta data viitoare happy!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se tine cont de penaltiuri, se ia in considerare rezultatul la expirarea timpului de joc. Numai bine!

| ElShaarawy a răspuns:

Nu ai castigat tu ai pus numai pe 90 de minute ca va castiga. Funda big grin?