| SUTEUCLAUDIU a întrebat:

Daca cumpar ceva de pe google play cu cardul tatalui meu el va primi notificare sau ceva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu cumpara pe ascuns nenea, ca o sa vada ca ii lipsesc bani si dupa iti iei mare paleta peste capuc. Si da poate vedea daca are aplicatie de mobile banking, sau prin internet banking, sau cere extras de cont de la bancalaughing Si poate si sa ceara banii inapoi si tu ramai fara ce ai cumparat.

| SUTEUCLAUDIU explică (pentru Wr3nch):

Nu are internet banking si nici aplicatii de banking ca gen el nu prea stie de d'astea

| Wr3nch a răspuns (pentru SUTEUCLAUDIU):

Atunci oti incerca, dar pentru binele tau nu laua mai mult de cativa lei. Extras bancar tot poate cere.

| Wr3nch a răspuns (pentru Wr3nch):

Si in functie de banca ii poate veni mesaj text cu cod ca sa confirme plata.