| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau comanda normala la avon? Ce se intampla? Mi-o da la posta, prin curier sau la centru? :S Ms.

7 răspunsuri:
| Alyceee a răspuns:

Poti selecta unde vrei sa ti-o trimita. Din cate stiu eu, cea mai buna solutie e curierul...

| eandopuncttk a răspuns:

Ti-o da la posta laughing

| Aleeeecs a răspuns:

Pi daca vruiai sa iti vina acasa trebuie sa dai adresa la cine te-ai inscris dar merge si la posta sau la centru.dar alta data trebuie sa le spui iti vaina acasa

| biancarap a răspuns:

Eu sunt reprezentant avon,si cand dau comanda normala, vine acasa prin curier, si nu platesc nimic in plus.Comanda se plateste la posta, in data scrisa pe factura.happy

| PisyPisw a răspuns (pentru biancarap):

Deci daca bifez comanda normala vine prin curier acasa? Ca eu asta am intrebat. Stiu ca sunt mai multe optiuni cu posta etc. Dar eu am intrebat de comanda normala!

| PisyPisw a răspuns (pentru PisyPisw):

Si in cate zile vine happy?big grin

| biancarap a răspuns (pentru PisyPisw):

De obicei in 2 zile.La mine asa e, o dau joi si vine sambatahappy. Sper ca te-am ajutathappy! Funda?!:*