| NowForYou000 a întrebat:

Daca devin reprezentant la Avon si fac o comnada de 120 de lei, e adevarat ca primesc 299 de lei? Dar la Oriflame? Daca fac o camanda de 70 de lei, cat castig? Vreau sa-mi spuneti doar suma. La care dintre cele 2 pot face mai multi bani?

5 răspunsuri:
| CristinaElena99 a răspuns:

Buna! nu, din moment ce tu ai comanda de doar 120 lei la Avon nu ai cum sa primesti 299.
Eu sunt inscrisa la Oriflame si iti spun ca ajung la un catig de minim 500 lei la fiecare 3 saptamani. Insa e si de munca. Cunosc oameni care se intretin din asta, insa cum am zis.e de munca.

| NowForYou000 explică (pentru CristinaElena99):

Si ce trebuie sa faci sa poti ajunge atat de repede la 500 de lei?

| CristinaElena99 a răspuns (pentru NowForYou000):

Https://www.facebook.com/cristina.alexandroaia
Cauta-ma si iti explic in privat tot ce vrei sa stii.

| MadalinaMAdA000000000 a răspuns:

Nu câștigi bani. Câștigi produse și la unele ai reducere ca reprezentant.

| CristinaElena99 a răspuns (pentru MadalinaMAdA000000000):

Aici gresesti, se castiga si bani, dar numai daca stii cum si daca te implici.