| schajuman1344 a întrebat:

Daca imi deschid firma SRL dar sunt si angajat in acelasi timp este angajatorul meu anuntat ca mi-am deschis firma? Sau poate afla cumva? Multumesc.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Oficial nu poate. Cumva, altcumva, da. Firma ta va apare cu datele tale undeva la Ministerul Finanțelor pe site. Dacă te caută în mod expres, te găsește acolo.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Nu are nici o treaba una cu alta. Am fata unui coleg (fost coleg) care este angajata la o firma si are si firma ei. O alta doamna cu care am lucrat la o banca, era si angajatul bancii, avea si firma de transport marfa. Conform legii poti sa lucrezi in zece locuri daca le poti duce si patronii te accepta. sadrian46 are obiceiul sa dea raspunsuri neverificate de realitate. Cand i-am atras atentia o data m-a blocat.