| OaNny05 a întrebat:

am o intrebare... Mi-am facut cont pe gmail si mi-a cerut numarul de telefon pentru a-mi trimite codul de inregistrare. Am primit acel cod de inregistrare dupa putin timp pe telefonul mobil pe care ulterior l-am introdus unde il cerea si nu stiu daca trebuie sa platesc ceva pentru acel cod de inregistrare? Mentionez ca sunt pe abonament. Imi va lua oare cost suplimentar? Dau funda happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| al3exyo a răspuns:

Nu iti ia nimic, e doar un cod de confirmare ca tu esti utilizatorul! Stai linistit/a.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai liniștită, nu plătești cost suplimentar.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu plăteşti nimic, nu te îngrijora!
Te pup!

| charleslouboutin a răspuns:

Evident ca nu trebuie sa platesti nimic!