| Marta2013 a întrebat:

Daca intrati pe un site de cadouri online, ce denumiri / cadou vi se par cel mai atragatoare si mai interesante pentru a atrage atentia cumparatorilor? Puteti veni cu propuneri, sugestii, cum ar fi mai bine sa fie? In romana, in engleza, franceza, spaniola, italiana? Trebuie sa imi pun capul la contributie pentru a crea 30 de nume diferite de cadouri si la ora asta am intrat in pana de idei... sad Astept parerile noastre. Multumesc tuturor anticipat!

2 răspunsuri:
| costy18 a răspuns:

In romana...ceasuri.esarfe.bijuterii fine.parfumuri.etc

| Marta2013 explică:

Cadourile toate sunt din categoria gourmet gifts si se adreseaza in mod express companiilor partenere in afaceri. Nu contin bijuterii, parfumuri, doar dulciuri, vinuri, saratele, etc