| JohNNy7200 a întrebat:

Daca nu am cardul de paypal verificat, pot primi totusi donatiile altora de ex.? happy

Multumesc!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| AndreiCP a răspuns:

Da, dar atunci cand o sa vrei sa retragi acei bani trebuie sa ai contul verificat + cardul atasat la cont. Un sfat, daca ai cei 18 ani necesari iti recomand sa faci verificarea contului, pentru ca in anumite tranzactii cu persoane, necunscute, verificarea e un punct forte si multi nu fac nici un fel treaba cu cei cu cont neverificat! Bafta!