| Capitandeplai a întrebat:

Daca nu doresc un colet prin FanCourier trebuie sa platesc ceva? Sau mai bine zis ce se intampla de nu platesc?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie sa platesti drumul curierului ( 12 lei ) Nu se intampla nimic rau, ci doar te vor pune pe ''lista neagra'' a rau platnicilor sau cum se mai numeste si lista aia si nu vei mai putea comanda niciodata vreun produs de la acel magazin, si mi se pare ca nici fan curierul nu iti va mai livra colete.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu se intampla nimic.se trimite coletul inapoi, dar nu mai poti comanda pe site-ul respectiv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nimic, pachetul se intoarce la vanzator