| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Vreau să plec înapoi în Franța la muncă. Am făcut studiile acolo și am și lucrat. Problema a fost că am mers singur și am fost puțin afectat de mediul de acolo și de egoismul lor. Așa că m-am reîntors în România să dau de permis. Vreau să mă întorc în Franța, dar caut pe cineva cu care să merg. Pot să-l învăț limba și să mă ocup să îi găsesc loc de muncă. Așadar, dacă cineva vrea să își construiască un viitor în străinătate, sunt deschis la propuneri! Nu contează dacă ai diplomă sau nu!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti da de permis auto in Franta, daca locuiesti si muncesti legal acolo!

Răspuns utilizator avertizat
| StimabiluI a răspuns:

Poți să cauți pe Facebook grupuri de români în Franța dacă vrei să îți faci prieteni.

Răspuns utilizator avertizat