| hp8510p a întrebat:

Luni trebuie sa primesc un colet de la FanCourier dar nu e nimeni acasa atunci.Ce se intampla cu coletul? Vine curierul in alta zi?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Coletul ramane la el pana ce tu pot intra in posesia lui, oricum te va suna

| Fatamuntilor a răspuns:

Am primit un colet de la ei. Oricum ai lasat un numar de telefon cand ei luat legatura cu ei, nu? Ori ii suni si stabiliti o intanire, ori mergi la sediul lor.

| VladHelp a răspuns:

Roaga un vecin sa il ia el. Pune un bilet pe usa in care sa scrie sa il duca la vecini.

| Just4boy a răspuns:

O sa te sune luni si daca nu esti acasa ti-l vor aduce in alta zi!

| Calab00m a răspuns:

Pai.Daca stai la casa:
-Sa-r putea sa ti-l arunce peste gard =]] (m-i s-a intamplat)
Daca stai la bloc:
-Ti-l lasa unui vecin sau il lasa in cutia postala sau il lasa jos, la parter.
FUNDA? big grin