| RaisaGirl a întrebat:

Daca voi face facultatea de Drept, vor fi sanse sa ma angajez? Sunt in clasa 11a si inca nu m-am hotarat care ar fi cea mai buna facultate, de unde sa te poti angaja sigur in viitor si bineinteles, pentru o suma mare de bani. Va rog, ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si varumiu a facut facultatea de drept dar nu si-a scos licenta (banuiesc ca s-a saturat de carte) dar lucreaza la Vodafone.

| mgtow a răspuns:

Oricum vorbeste cu profesorii si ei iti vor spune ce trebuie sa faci ca sa ajungi acolo ca de putut oriunde poate ajunge omul, cu optimism si Dumnezeu in sufletul nostru.

| deuceD a răspuns:

Web design daca vrei bani si loc de munca asigurat.Si poti invata de pe net sau din carti, nu trebuie sa iti placa matematica, sa ai inspiratie si sa stii cateva limbaje de programare!