| anonim_4396 a întrebat:

daca fac o facultate de exemplu facultatea de farmacie si apoi ma inclin, ma angajez spre alt domeniu de exemplu al postului de contabil se ia in considerare ca am facut aceea facultate? ma refer cand ma voi angaja

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La angajare se iau in considerare doar studiile din domeniul in care te angajezi, nu conteaza alte studii, care nu au legatura cu acest domeniu. Numai bine!

| marianamay a răspuns (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| hermaneddy a răspuns:

Le poti combina, poti foarte bine sa lucrezi ca si contabil pentru o farmacie happy