| Ferii a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu mai plătești impozitul auto la o mașină?
O sa am probleme când ma duc sa plătesc impozitul la casă? Sau când îmi trebuie o hârtie?
Dau fundă!
(PS. Știu ca dacă nu plătesc impozitul nu pot circula pe drum cu ea dar eu vreau sa-i fac de drift, dar mai am doar talonul mașinii și nu o pot radia, sau se poate?)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa trebuiască sa îl plătești când ai sa ai nevoie de hârtii la finanțe. Și poți circula dacă nu plătești impozitul