| suntcuriossastii a întrebat:

Daca vreau sa vând pe olx haine cat de rapid pot fi cumpărate? Păreri, va rog din suflet! Mai mult, in general ce părere aveți despre olx? Se cumpara rapid?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă tu le pui cu cel mai bun preț și exista cerere, tu vei vinde primul alfel nu

| DeyCj a răspuns:

Depinde de starea lor, și mai ales preț. Degeaba ții de preț cu dinții că n-o să le vinzi în veci.
Eu de 9 ani de când vând pe OLX asta am învățat. Vrei să vinzi oferi un preț si cu 2 lei sub cel mai ieftin și vinzi în 1-3 zile maxim produsul.
Pârleala de 2-3 lei ți-o scoți nu-i stres, dar vinzi repede.

| Alexuţ02 a răspuns:

Treaba cu OLX după mine :

Mi se pare cel mai bun second hand online unde găseşti chiar şi chestii noi mult mai ieftine decât în magazin

Vinzi doar dacă ai un preţ bun

Vinzi doar dacă există un interes pentru acea chestie

Acum să revin la haine, nu cred că poţi vinde chiar orice fel de haine, îţi trebuie un aspect plăcut, o firmă care să le reprezinte dar şi să arate bine, la modul 9/10