| IoanaAndrei a întrebat:

De ce credeti ca ar avea oamenii nevoie? Nu ma refer la chestiile generale ca sanatate, dragoste, fericire, ci la chestiile pe care le-ar putea oferi o afacere - servicii si produse, dar mai ales servicii. Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| IoanaAndrei explică:

Ideea e ca nu prea poti sa oferi ca business "dragoste si fericire"... nu ca nu au oamenii nevoie.

| cristianorudi7 a răspuns:

Ba chiar chestiile general de care spui u, de alea au nevoie oamenii, de alea are nevoie toate lumea, u nu vezi unde s-a ajuns, mai ales in Romania, daca asa insira acum... nici pana la anul nu terminam.suntem praf ce mai

funda pls