| stefun01 a întrebat:

Salut, am de facut tema la scoala cu titlul "o afacere personala", unde trebuie sa vorbesc despre cum imi incep o afacere personala, de cati bani am nevoie pentru a incepe o afacere, spuneti-mi va rog cu ce as putea incepe sau despre ce afacere credeti ca ar trebui sa vorbesc, dau funda si vot

3 răspunsuri:
| camilia1 a răspuns:

Daca sunteti din Bucuresti, sambata, 02.04. 2011, orele 10.30, are loc un plan de marketing privind dezvoltarea personala, prezentare companie, afacere si produse. Sunt asteptate persoane care doresc sa obtina un venit suplimentar. Programari la nr. 0726.260.231. Nu se percepe taxa de participare.

| Beastboy a răspuns:

Pai ai putea pentru inceput sa zici ca ai 1/2 mii de euro si ca vrei sa iti deschizi un magazin (pompe funebre-castigi mult crede-ma). Descrii orasul unde vrei sa til deschizi(de preferat zi si tu unul nu chiar mare unde nu mai sunt multe magazine de genul asta -precizeaza asta in lucrare). Funda? big grin

| fafanstefan a răspuns:

Spui cati deschizi cu 3 mii de euro un magazin alimentar...