| HemeraNyx a întrebat:

De ce diploma ai nevoie pentru deschiderea unui PFA?
PFA-ul ar fi al unui blogger care face articole, bannere administreaza site-ul si paginile de social media. Stiu ca poti sa-ti faci pfa doar in urma unei calificari pe care trebuie s-o demonstrezi cu o diploma. Concret, banii vin din reclame si marketing afiliat, nu se fac vanzari de produse proprii.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Te cred dar fara o diploma care iti atesta absolvirea unui curs...

| HemeraNyx explică (pentru aditimus):

Pai si care e raspunsul. pot sa am diploma in graphc design si sa deschid pfa dar eu sa am blog? unde fac un minim de graphic design? ci mai mult copywritting si recenzii?

| aditimus a răspuns (pentru HemeraNyx):

O diploma de grafic te ajuta sa ai si calificare dar sa si ai blog.

https://www.link-academy.com/......hic-design