| inutzza21 a întrebat:

Am si eu un website/ blog, domeniul e cumparat www.accessorizebeauty.com, vreau sa stiu cum il pot promova gratis, sa am trafic si vanzari la el, am incercat articole pe net, reclame dar nu am vanzari la el. si nu stiu cum sa fac. E prin blogger, nu stiu cum sa fac sa arate atractiv si mi se pare prea mult timp pierdut, adica daca vreau sa introduc 100 produse, trebuie sa le introduc pe toate manual. Stiti cumva daca exista vreo alta modalitate?

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Alta posibilitate nu vad.De ce nu introduci 4-5 pe zi? si, pentru promovare, incearca Google AdSense sau ce mai au ei.La un moment dat o sa primesti un cupon in valoare de 2 mil si ceva, o sa-ti faca ei publicitate si dupa aia tu decizi daca o sa continui sau nu.Si vezi forumul asta, o sa gasesti multe lucruri bune aici http://www.vatif.com/adsense/ Uitasem, link-ul tau nu merge :P

3 răspunsuri:
| gatablog a răspuns:

Detalii gasesti pe www.GataBlog.info la sectiunea promovare!

Sfatul meu, inainte sa-l promovezi este sa mai lucrezi putin la el, sa-l optimizezi pentru motoarele de cautare si rezultatele nu vor inceta sa apara.

| inutzza21 explică:

Am uitat sa pun spatiu inainte de virgula :)
www.accessorizebeauty.com

| AndreeaMe a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe http://megablog.ro si sa iti publici posturile blogului tau...vei castiga ceva trafic in plus si backlink pe google!