| anonim_4396 a întrebat:

De ce sa mă apuc pentru a face niște bani? Ce idei aveți?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Daca stii engleza ai putea incerca sa faci bani online cu ajutorul siteurilor de tip PTC. Eu iti recomand http://www.clixsense.com/? 8073357. Am facut 10 dolari intr-o luna fara prea mare efort... am completat chestionare, am facut taskuri si am dat click pe publicitate. Cand ajungi la 8 dolari poti da cashout. O sa ai nevoie de un cont paypal totusi... nu ai mentionat cati ani ai. :)

8 răspunsuri:
| MARIO_9577 a răspuns:

Te ajut eu, poti face obiecte din ipsos vrei?

suntserios
| suntserios a răspuns:

De munca sa te apuci

| OnuOnulică a răspuns:

Instalează windows-uri, instalează jocurii și lucruri de genul în domeniu IT.

| anonYmZEUS a răspuns:

Exista unul deja care se ocupa cu așa ceva. happy

| anonYmZEUS a răspuns:

Da, sunt la școală. happy

| Mystretu10 a răspuns:

Presupun ca esti la scoala nu?

Gaseste-ti ceva PART-TIME sau o modalitatea de a produce bani... in general orice-ai gasi e un criteriu f important:

Trebe sa muncesti pentru banii aia... si ce-nseamna MUNCA? Efort FIZIC si PSIHIC de orice natura a fi el.

Deci ca cineva sa primeasca niste bani trebuie ca acel cineva sa munceasca pentru ei... nu conteaza cum doar incepe sa muncesti pentru bani!