| AlexDorinel a întrebat:

De ce se spune ca în 2022 creșterea economica va scadea?

Și undeva mai scria (pe la începutul anului) ca 2021 va fi anul cu cea mai rapida revenire economica din ultimii 30 de ani(sau ceva de genu).

8 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Hmmm, eu pot sa spun multe lucruri, prost e ala care pune botul si istet e cel ce retine ce am spus, ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha.

| Lucian4 a răspuns:

Undeva?

| Silwian a răspuns:

Cine spune asa ceva? NU te mai lasa in manipulat de ce vezi si auzi la tv.~! Sa ti dau in indiciu cum poti vedea cum este cu cresterea economica dar asa strict pe plan persoanal! Incearca sa vezi cum stai cu portofelul de la luna la luna!laughing)) Tot ce auzi la tv este pur manipulare in masa!

Răspuns utilizator avertizat
| Silwian a răspuns (pentru AlexDorinel):

Cum adica n ai banii tai? N ai alocatie? Aceia sunt banii tai!

Răspuns utilizator avertizat
| Silwian a răspuns (pentru AlexDorinel):

,

| darrio2007 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Pe 8 ianuarie aveai 17 ani. Tu dai inapoi sau faci ca fetele, se dau mai tinere decat sunt?