| anonim_4396 a întrebat:

De unde a pornit criza financiara?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se zice ca de la bursa a inceput toata criza(asta pentru necunoscatori)
Dupa parerea mea si a mai multora, aceasta criza a fost data de oamenii"mari"...

| funnymantm a răspuns:

happy Fi atent ce chestie. criza economica a exista de multe ori in istorie, mai ales in 1977 in state. se pare ca directorii de la banca mergeau in secret in zone secrete si hotareau legi si taxe pentru favoarea lor. cand se intorceau dadeau aceste acte la un judecator care le aproba fara nici o ezitare.
Chiar crezi ca oameni "mari" (cum a spus "criticul" ) ar lasa asa ceva sa se intample? este controlat si creat.
criza asta a pornit in marea britanie in legatura directa (si ascunsa) cu directorul de la banca federala din statele unite (care ghici ce, e ruda cu Bush)

Stefan
| Stefan a răspuns:

Crtza a pornit din AMERICA.

| maryana5 a răspuns:

America

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din Statele Unite ale Americii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citeste si lumineaza-te! :
www.conspiracyoftherich.com