| tz3ava a întrebat:

De unde sa iau imprumut de la banca sau de la CAR? am un contract de 4 ore dat castig destul de bine. Sunt constient ca, cu CAR-ul va trebui sa ma astept ca sa pot lua un imprumut.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Intrabal pe cel care se ocupa cu CAR-ul.De regula poti depune mai multi bani si vei astepta mai putin.Depinde de regulile lor si de cat vrei sa scoti.Inteaba si la banca sa vezi daca are conditii mai avantajoase pentru suma de bani de care ai nevoie.

| giony54 a răspuns:

Banca nu -ti da imprumut si CAR-ul este mai avantajos la dobanda.